Переоборудование

Переоборудование

Увага! Шановні автовласники, всі ми зіткнулися з проблемою після 1 січня 2015 року з переобладнання своїх мікроавтобусів.  Для тих хто ще не повністю зрозумів або знає про це — в силу вступив закон який зобов’язує автовласника який переобладнав свій автомобіль з грузового на пасажир чи вантажопасажир і приїхав робити заміну техпаспорта в Мрев Даі влада зобов’язала сплачувати акциз (цифри різні, але орієнтовно від 70 до 120 тисяч гривень)раніше це було  500 грн).  Всі ми розумієм що це не можливо і не реально,  ще й в  деяких випадках перевищує пів ціни автомобіля. І дійсно хотіли ли б, звернутися до  народних депутатів  і до депутатів які перешкоджають відміни цього закону –

« Чи дійсно для перевезення 3 або 5 пасажирів в своєму автомобілі людина з нормальним глуздом буде платити такі шалені гроші?

Чи країна в нас настільки багата і користується попитом перевезення людей в кількості від 3 до 5?

І взагалі, чи це не приниження людської гідності перед  державою яка ставить такі вимоги до населення (особливо коли в вашій сімї більше ніж 6 людей і один автомобіль» ?

Уряд  Арсенія Яценюка вирахував, що за цей рік з акцизу на переобладнання їм повинно «капнути» 300 млн. гривень. Шановний Арсеній Петрович, вже йде 4 місяць 2015 року, а капнуло аж «000.00» гривень. Будь – ласка, зверніть на це увагу і зрозумійте що бізнес з переобладнання мікроавтобусів готовий платити ще більші податки ніж ті що були до 2015 року, але не в таких сумах (розумно на мій погляд було – якщо автовласник доставляє 5 місць в свій автомобіль, хай заплатить 4000 грн. в бюджет, це за одне сидяче місце 800 грн.) Така сума сильно не зіграла б на бізнесі і на людях які роблять для себе ці автомобілі.

Це було б розумно, адекватно і зрозуміло.  Що дійсно, в країні криза і війна,а бюджет треба поповнювати і всі люди які зв’язані з цим бізнесом віднеслись з порозумінням.

 

Заказать звонок

×