Поширені запитання

Скільки коштує обшити саddy, berlingo, doblo, combo, fiorino? — Стандартна комплектація такого типу автомобіля обходиться 550-600 $. В цю суму входить — поставити 4 скла бічних, вирубати яму під ноги, встановити наші сидіння, обшити салон автомобіля і обшити сидіння в один колір. Це базовий варіант, або ще називають «на продаж або економ варіант». Якщо салон зробити з більш кращою комплектацією це обійдеться Вам від 600 до 1000 (можна додати батони, шторки, тонування, неонове підсвічування, сидіння можна обшити з комбінацією шкірзам + велюр, релінги, дуги, кенгурятник, магнітофони динаміки) … І також VIP салони від 1000 і вище.

 

Скільки коштує обшити Т5, Т4, Vito, Trafic, Vivaro, Hiace? — Стандартна комплектація такого типу автомобіля обходиться 700-800 $. В цю суму входить — поставити 4 скла бічних, поставити 5 або 6 сидінь, обшити салон автомобіля і обшити сидіння в один колір …. Якщо зробити груз-пас (2 вікна, 3 сидіння, обшити салон і обшити всі сидіння в один колір) приблизно 550 і вище .. Якщо салон зробити з більш кращою комплектацією це обійдеться Вам від 800 до 1500 (можна додати батони, шторки, тонування , неонове підсвічування, сидіння можна обшити з комбінацією шкірзам + велюр, релінги, дуги, кенгурятник, магнітофони, динаміки, ДВД стельовий, ремені безпеки) … І також VIP салони від 1500 і вище.

Скільки часу потрібно на переобладнання мікроавтобуса? — З досвідом нашої фірми будь-який автомобіль робиться протягом доби, якщо Ви приїхали переобладнати маршрутний автомобіль на 18 або більше місць, або замовлення Ваше дуже велике (більше 4000 $ тис) тоді автомобіль залишається на 2 дні.

 

Як така швидкість впливає на якість роботи? — Абсолютно ніяк, тому що, в цьому процесі задіяні понад 11 осіб (врізчик вікон, поклейка салону 3-4 людини, швачка, розкрійник, затяжчики сидінь, тонувальники, зварник …) Кожен майстер має свою певну роботу.

 

Скільки у вас коштує шумоізоляція і теплоізоляція? — Для будь-якого фахівця це важка відповідь, природно це в першу чергу залежить від обсягу автомобіля, так як кожен мікроавтобус по своєму індивідуальний, по-друге якість матеріалу є різна. За нашими підрахунками стандартна шумоізоляція обходиться 50 $ — для автомобілів кадди, Берлінго, добло. Для автомобілів Т5, Т4, Віто, Віваро — 70. Звичайно ж якщо клієнта не влаштовує стандартна шумоізоляція і він хоче  кращу якість і більше матеріалу тоді можна розраховувати від 70-100-150-200 $.

 

Почему мы?

10 лет на рынке переоборудования
Встреча клиента на подъезде в Бердичев
Высокое качество обслуживания клиентов
Клиент может
смотреть за роботой
Высокое качество
и количество
материалов
Работаем 6 дней в
неделю для ВАС!

Заказать звонок

×